Imieniny patronki przedszkola

Dnia 13 listopada 2018r, w naszym przedszkolu została odprawiona Msza św. z okazji imienin Patronki przedszkola bł. Karoliny Kózkównej. Ceremonii przewodniczyli były Proboszcz parafii Mokrzyska, Kapelan Papieża- ks. Marian Wal i Kustosz Sanktuarium bł. Karoliny  w Wał rudzie ks. Zbigniew Szostak. Podczas kazania ks. Zbigniew  z mikrofonem i dużą dozą humoru wyszedł  do dzieci i rozmawiał z nimi. Zachęcał  aby dzieci z uśmiechem i radością jak Karolinka chodziły do kościoła, modliły się i były  wzorem do naśladowania przez kolegów i koleżanki z innych przedszkoli. Ks. Szostak przywiózł ze sobą lalkę Karolinkę i lampiony oraz płyty i książki  i poprosił, aby dzieci dały te podarki swoim braciszkom lub siostrzyczkom, które chorują i nie  mogły wziąć udziału we Mszy. Po nabożeństwie  księża udzielili specjalnego  błogosławieństwa  każdemu dziecku. A na koniec jak zwykle był słodki akcent o który postarał się ks. Marian.