Zajęcia otwarte grupy III

Dnia 07.11.2018 r.  rodzice z  z grupy III zostali zaproszeni na  zajęcia otwarte. Okazją do tego były przygotowania do świętowania 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzieci zaprezentowały umiejętności wokalne śpiewając piosenki o naszym ojczystym kraju oraz recytując patriotyczne wiersze. Następnie w ramach realizowanego Projektu ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury’’ Mama Julci przybliżyła dzieciom wiadomości o  powstaniu Państwa polskiego czytając Legendę o ,,Lechu, Czechu i Rusie’’. Dzieci miały okazję również wykonać z rodzicami  Godło Polski metodą orgiami i Flagę wycinankami z bibuły.

Zajęcia dostarczyły dzieciom  nowe wiadomości a także mnóstwo radości.  ubogaciły zdolności plastyczne ,  dzieci poznały technikę origami .

Dziękujemy Rodzicom za przybycie i uczestnictwo oraz  zaangażowanie w nasze przedszkolne sprawy