Wizyta w szkole

 

Dnia 04. 10. 2018r. starszaki z grupy III i IV zostały  zaproszone do Szkoły Podstawowej w Mokrzyskach. Na sali gimnastycznej  powitał ich jak również wychowawców pan dyrektor mgr Marek Kossoń i nauczyciele. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć przedstawienie przygotowane z okazji  Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania,  przez kolegów i koleżanki, którzy jeszcze do niedawna uczęszczali od naszego przedszkola. Do takiego czytania właczył się też sam pan dyrektor, czytając krótki utwór literacki.  Uczniowie z kilku klas podarowali  starszakom na pamiątkę wizyty - serduszka z origami.  Potem dzieci zostały zaproszone przez panią mgr Marię Rudnik na  zajęcia z papieroplatyki. Przedszkolaki  wykonywały metodą origami biedronkę. Starszaki były pod ogromnym wrażeniem tego, co zobaczyły i robiły i już dziś nie mogą doczekać się pójścia do pierwszej klasy.

Serdeczne podziękowania ślemy panu Dyrektorowi i Gronu Pedagogicznemu a w szczególności p. Marii Rudnik za zaproszenie i za miłe spędzenie czasu w murach szkoły.