Dzień przedszkolaka

20 września 2018r. to ważny dzień dla przedszkolaków w całej Polsce. Od 2013 roku Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto ustanowione uchwałą sejmu. Święto ma na celu popularyzację wychowania przedszkolnego i podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci. Najważniejsze jest aby w tym dniu dostarczać najmłodszym radości. W wielu przedszkolach przygotowywane są specjalne atrakcje dla dzieci. Tak było i w naszej placówce. Wszystkie dzieci najpierw zostały zaproszone  na ,,Historię Tobiasza" - spektakl  w wykonaniu krakowskiego teatru ,,Eden’’, a następnie w  ogrodzie przedszkolnym czekały na nie zabawy w rytm znanych przebojów dziecięcych. Nie zabrakło tez słodkiego akcentu. Pogoda w tym dniu bardzo dopisała dlatego święto przedszkolaka było bardzo udane.